Географічний аналіз за допомогою ArcGis ArcToolBox. Побудова моделей в ModelBilder

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут
Інститут:
О
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2023
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
практикум ПК

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Кафедра автоматизації проектування енергетичних процесів і систем Комп’ютерний практикум №4 Тема: «Географічний аналіз за допомогою ArcGis ArcToolBox. Побудова моделей в ModelBilder» з дисципліни: «Геоінформаційні системи» Варіант №3 Мета: отримати навички використання інструментів геообробки ArcToolBox, навчитися створювати моделі в ModelBilder, конвертувати файли інших ГІС Завдання лабораторної роботи: Перша частина- Виконати вручну завдання. Друга частина. Створити модель по завданню в ModelBilder і виконати модель У моделі вказувати наступні параметри: Назви вхідних шейп файлів, розміри радіусів буферних зон, назви – кінцевих шейп-файлів. Додатково, окремо від основного завдання: В кого є точкові файли – створити полігони Тіссена, в кого полілінії – складні буферні зони. За допомого автоматичного генерування в ModelBilder створити скрипт по вашій моделі на мові Python(файл скрипту надіслати зі звітом). Додати отриману модель у ТoolBox з назвою-“своє призвище”. Завантажити ТoolBox з вашою моделлю в набір інструментів геообробки ArcToolBox, щоб його можно було використовувати в ArcMap(надіслати файл скрину ArcToolBox де видно добавлений ТoolBox з вашою моделлю). Весь порядок виконання завданя і результати відобразити у звіті лабораторної роботи. При виконанні завдань працювати з файлами, що додатково надаються викладачем: Назва файлу Типи об‘єктів Образ  A точки техногенні елементи  B точки житлові елементи  C точки природні об‘єкти  D полілінії Шляхи  E полілінії Гідрографія  F полілінії техно-інфраcтруктурні елементи  L регіони Землекористування  M регіони Флора  N регіони радіаційне забруднення   Варіант 3: / / Виконання завдання: Два додані потрібні шари D i F: / / Використовуємо інструмент Buffer до цих шарів: / / / / // / Використовуємо інструмент Intersect для цих двох шарів: / / Отримуємо шар перетину двох шейп-файлів:/ Вигляд з попередніми шейп-файлами: / Створена модель: / Добавлена модель до списку toolbox: / Створення Python-скрипту по моделі: / / Висновки: Під час виконання даної лабораторної роботи, було отриматно навички використання інструментів геообробки ArcToolBox, а саме такі інструменти як: Buffer, Select, Intersect, тощо. Було створено модель в вікні Modelbuilder, додано її до панелі інструментів Toolbox, а також створено python-скрипт на основі цієї моделі.
Антиботан аватар за замовчуванням

18.10.2023 12:10

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини